Birželio 25 d. buvo organizuojama stovykla vaikams tema „Japonija: ramybės ir tradicijų šalis”. Grupių mokytojos vaikus supažindino su Japonija, aptarė šios šalies tradicijas ir savitumą. Buvo žaidžiamas japoniško susikaupimo žaidimas – „tylos žaidimas“, organizuojamos origami dirbtuvėlės (vėduoklių lankstymas, vėjo gaudyklių „Koi karpis“ gaminimas), vaisių valgymas su pagaliukais bei arbatos gėrimas japoniškai.
