PROJEKTO TIKSLAS: didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

PROJEKTO ORGANIZATORIAI: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija. Projektas iš dalies finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

PROJEKTĄ ĮSTAIGOJE KOORDINUOJA: priešmokyklinio ugdymo mokytoja Edita Aksenčiuvienė ir meninio ugdymo (šokių) mokytoja Laura Kačinskienė

 

ILGALAIKIS RESPUBLIKINIS SVEIKOS GYVENSENOS UGDYMO PROJEKTAS “SVEIKATIADA“

     TIKSLAS: suteikti vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą, organizuojant           vaikams įdomius ir patrauklius renginius, kurių metu vaikai plečia savo žinias ir supratimą sveikos mitybos       ir fizinio aktyvumo srityse.

    PROJEKTO ORGANIZATORIUS: VšĮ „Tikra mityba“

    PROJEKTO DALYVIAI: Kauno lopšelio-darželio „Nežiniukas“ vaikai, mokytojai ir kiti bendruomenės nariai.

 

 

TARPTAUTINIS, ILGALAIKIS, PREVENCINIS, KŪRYBINIS TĖVŲ IR PEDAGOGŲ PROJEKTAS ,,VAIKO KELIAS Į GRAŽIĄ KALBĄ“

PROJEKTO TIKSLAS: sudaryti palankias sąlygas ankstyvosios vaikų kalbos sutrikimų prevencijos taikymui- ugdyti vaikų kalbą remiantis ir vadovaujantis kalbos ugdymo modeliu, naudojant inovatyvius (kūrybiškus) metodus.

PROJEKTO KOORDINATORIUS: Laureta Chankevič, Klaipėdos Lopšelio-darželio ,,Puriena“ logopedė ekspertė.

PROJEKTO PARTNERIAI:  ugdymo įstaigos iš Lietuvos, Latvijos, Turkijos.

PROJEKTĄ LOPŠELYJE-DARŽELYJE  ĮGYVENDINA: logopedė R. Gerdauskienė, specialioji pedagogė I. Stankaitienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja ir Regina Volonsevičienė.

 

 

PROJEKTAS  „RAIDOS SUTRIKIMŲ TURINČIŲ VAIKŲ INTEGRACIJA PER SPORTĄ“

 

PROJEKTO TIKSLAI: ugdyti kognityvinius, socialinius ir motorinius įgūdžius sutrikusios raidos vaikams, skatinant juos kartu su įprastos raidos vaikais kartu mokytis ir žaisti sportinius žaidimus. Per šeimos sveikatos forumus suteikti žinių ir gebėjimų apie sveikatą, sveiką gyvenseną.

PROJEKTO ORGANIZUOJA: Lietuvos Specialiosios olimpiados komitetas, kartu su kitomis 5 Europos Specialiosios olimpiados organizacijomis,  dalyvaujančiomis tarptautiniame Norvegų fondo finansuojamame projekte „Raidos sutrikimų turinčių vaikų integracija per sportą“/,,Inclusion through sports for children with development disabilities“.

PROJEKTĄ ĮSTAIGOJE KOORDINUOJA: meninio ugdymo (šokių) mokytoja Laura Kačinskienė.