2026 m. gegužės 18–27 d. vykdant respublikinį ekologinį STEAM projektą „Daržoves sėju, auginu – į daržą, šiltnamį sodinu“, grupių „Viščiukai“, „Kačiukai“, „Boružėlės“, „Pelėdžiukai“, „Zuikučiai“ ugdytiniai patręšė surinktomis ekologinėmis trąšomis – pelenais, kiaušinių ir svogūnų lukštais – ir į šiltnamį pasodino savo pačių sėtus bei užaugintus pomidorų, paprikų ir agurkų daigus.
Dabar šias daržoves prižiūrėsime, auginsime ir vasarą lauksime pirmojo ekologinių daržovių derliaus.
