2026 m. gegužės 29 dieną grupės „Pelėdžiukai“ vaikai kartu su tėveliais leidosi į tradicine tapusią kasmetinę išvyką į Perlinių Danielių parką. Ši diena buvo kupina džiaugsmo, bendrystės ir nepamirštamų įspūdžių. Išvykos metu vaikai turėjo galimybę iš arti susipažinti su parke gyvenančiais gyvūnais, juos pamaitinti bei stebėti jų elgesį. Po pažinties su gyvūnais visi susibūrė jaukiam piknikui gamtos apsuptyje. Čia netrūko šiltų pokalbių, gardžių užkandžių, juoko ir geros nuotaikos. Vaikai kartu su tėveliais smagiai leido laiką, išdykavo ir kūrė gražius prisiminimus.
Ši išvyka dar kartą priminė, kaip svarbu būti kartu, džiaugtis paprastomis akimirkomis ir stiprinti draugystę bei bendruomeniškumą. Dėkojame visiems tėveliams už dalyvavimą, bendrystę ir kartu praleistą nuostabią dieną!
