2026 m. gegužės 29 d. grupės „Boružėlės“ vaikai keliavo į Kauno zoologijos sodą.
Grupėje kelias savaites buvo kalbama apie vabalus, vabzdžius ir kitus gyvūnus. Siekiant įtvirtinti turimas žinias ir įgyti naujų, buvo nutarta keliauti į zoologijos sodą aplankyti oranžerijoje ir lauko teritorijoje esančių gyvūnų.
Vaikai galėjo iš arčiau stebėti, kaip plaukia krokodilas, šliaužia gyvatė, atrodo surikatos, liūtai ir kiti gyvūnai. Vaikai buvo sužavėti, o labiausiai jiems patiko krokodilas ir liūtas. Mažiau sužavėjo tarakonai ir skruzdėlės.
