1000021771

PROJEKTAS „TĖVŲ VALANDOS“ GRUPĖJE „PELĖDŽIUKAI”

2026 m. gegužės 27 d. grupės „Pelėdžiukai“ vaikai kartu su mamomis dalyvavo projekto „Tėvų valandos“ veikloje „Daržoves sėju, auginu – į daržą, šiltnamį sodinu“. Šios veiklos metu darželio šiltnamyje ir naujai suformuotoje pakeltoje lysvėje prie žaidimų aikštelės buvo sodinami pomidorų ir agurkų daigai. Vaikai su dideliu susidomėjimu stebėjo sodinimo procesą, padėjo laistyti augalus, sužinojo, kokių sąlygų reikia augalams augti ir derėti, patręšė ekologinėmis, pačių surinktomis trąšomis (kiaušinių lukštais, svogūnų lukštais, pelenais). Bendras darbas suteikė daug džiugių emocijų, skatino bendravimą, bendradarbiavimą bei atsakomybės už gamtą jausmą.

Nuoširdžiai dėkojame mamytėms Justinai, Ievai ir Gintarei už skirtą laiką ir aktyvų dalyvavimą grupės gyvenime. Tikime, kad kartu pasodinti pomidorai ir agurkai džiugins vaikus visą vasarą, o užaugęs derlius primins apie gražias bendrystės akimirkas darželyje.

Comments are closed.